Op 29 september begint een introductiecursus schermen voor volwassenen.

De cursusduur is drie lessen. De lessen zijn op 29 september, 6 en 13 oktober. Het cursusgeld bedraagt 30 euro voor drie lessen. Om mee te doen, meldt je je aan door een e-mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Tijdens de cursus kan materiaal van de vereniging gebruikt worden. Neem zelf binnensportschoenen mee, een t-shirt en een lange trainingsbroek. Een spijkerbroek voldoet in principe ook.

De lestijden zijn van 20:15 tot 21:15 uur, maar we vragen je al om 20:00 uur aanwezig te zijn, vanwege het uitzoeken van het materiaal. De locatie is in onze trainingslocatie: Norenberg 21 in Veldhoven.

Er kunnen maximaal 12 personen meedoen.