Het jaarlijkse Hemelvaarttoernooi, deze keer op 14 mei, was wederom weer een gezellig en geslaagd toernooi. Elk nadeel heeft zijn voordeel: er waren helaas wat minder inschrijvingen dan voorheen, maar daardoor kon iedereen flink wat potjes schermen.

De sfeer was weer goed, er werden heel wat contacten aangehaald en gelukkig konden er weer heel wat prijzen uitgedeeld worden!

Zonder de hulp van sponsoren en vrijwilligers was het niet gelukt dit toernooi te organiseren, dus nogmaals hartelijk dank voor de (financiële) hulp.

Hieronder staan de fotos van de prijsuitreiking. Andere foto’s zijn hier te vinden. Mocht je een nog groter formaat van een foto willen hebben, mail dan even naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. En dan is er natuurlijk ook nog de uitslag.Prijswinnaars Kuikens B-poule

Prijswinnaars Kuikens A-poule

Prijswinnaars Benjamins B-poule

Prijswinnaars Benjamins A-poule

Prijswinnaars Pupillen

Prijswinnaars Heren

Prijswinnaars Dames