Benieuwd naar de schermsport?

Om je kennis te laten maken met het schermen en onze vereniging, geven we meerdere keren per jaar proeflessen.
Je kunt deelnemen vanaf de leeftijd van 7 jaar. Voor €15,- krijg je drie trainingen, inclusief het gebruik van de schermuitrusting.

Je kunt je opgeven voor één van de twee leeftijdsgroepen voor de proeflessen op donderdag in Eindhoven:

  • Leeftijd 7 tot en met 12: donderdagen van 19.00 tot 20.00 uur
  • Ouder dan 12: donderdagen van 20.00 tot 21.00 uur

Aanmelden kan via een email naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. De groepen starten als er zich genoeg deelnemers hebben aangemeld.  Je ontvangt van ons dan een e-mail.

Op maandag kun je voorlopig gewoon drie lessen meedoen tijdens de gewone training. Natuurlijk krijg je extra aandacht! Aanmelden hiervoor kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

We wensen je veel schermplezier toe.